Co ma wpływ na ogrzewanie?

 

1.  Ściany i Dachstandardowy dom traci ok.30% ciepła przez ściany i dach. Ściany firmy Damir są dwukrotnie lepiej zaizolowane dzięki czemu straty w naszych budynkach są znacznie mniejsze.(czytaj więcej)

 

2.  Mostki Termicznezapominając o dobrej izolacji miejsc takich jak: Wieńce, nadproża, ościeżnice okien, połączenia balkonów, możemy zwiększyć nasze rachunki za ogrzewanie nawet o 10%! Dodatkowym zagrożeniem jest powstawanie pleśni i grzybów. Fachowcy w firmie Damir dbają o stosowanie rozwiązań technologicznych, które pozwalają wyeliminować większość występujących w budynkach mostki termicznych! (czytaj więcej)

 

3.  Wentylacjarazem z zużytym powietrzem do atmosfery ucieka ok. 30% energii potrzebnej do ogrzewania. W naszych domach proponujemy stosowanie nowoczesnych systemów wentylacji z odzyskiem ciepła. Pozwala to zmniejszyć straty nawet o 90%. (Do poziomu 4%) (czytaj więcej)

4.  Okna i drzwistrata ciepła przez średniej klasy okno może być podobna do straty przez całą ścianę budynku. Dla całego budynku straty sięgają ok.20% Dobór okien ma bardzo duży wpływ na straty ciepła oraz komfort mieszkańców. Jest to problem złożony i należy go indywidualnie rozpatrywać dla każdego budynku. Fachowcy z firmy Damir doradzą jaki rodzaj okien będzie optymalny dla Państwa

5.  Podłoga na gruncie – przez dobrze zaizolowaną podłogę na gruncie tracimy około 10%. Straty te mogą się jednak drastycznie zwiększyć jeżeli stosujemy ogrzewanie podłogowe. (czytaj więcej)

6.  System Ogrzewanianiesprawny piec może spowodować, że znaczna część ciepła, zamiast trafiać do budynku  będzie uciekała przez komin. Zastosowany piec ma bardzo duży wpływ na wysokość rachunków za ogrzewanie. Niema systemu grzewczego który byłby najlepszy dla każdego budynków. Fachowcy z firmy Damir pomogą dobrać optymalne źródło ogrzewania w Państwa domu.

Copyright 2018 - Damir.

All rights reserved.

Web by Enicom.