Dom „Filip” – najczęściej wybierany

Dom „Filip” to autorski projekt firmy DAMIR, który zdobył największe uznanie Naszych Klientów. Mieszka w nim już kilkadziesiąt rodzin. Swoją nazwę zawdzięcza miejscowości, w której położona jest nasza fabryka domów, gdzie jest produkowany (Filipów koło Suwałk) Projekt w swojej podstawowej wersji przeznaczony jest dla 5-6 osobowej rodziny. Jest w nim 5 pokoi oraz 2 łazienki. W salonie można zamontować kominek. Istnieje możliwość realizowania domu etapami: 1-etap Budowa domu bez adaptowania poddasza (salon, 2 pokoje, łazienka i kuchnia), 2-etap Adaptacja poddasza (dodatkowe 3 pokoje z łazienką). Realizowaliśmy również „Filipa” w odbiciu lustrzanym, w wersji z garażem oraz w wersji wielorodzinnej (z dodatkowym wejściem). Zaprojektowany rozkład pomieszczeń jest bardzo funkcjonalny, a prosta bryła budynku wpływa na niskie koszty zarówno budowy jak i ogrzewania. Montaż budynku przebiega bardzo sprawnie, a całkowity czas budowy od rozpoczęcia prac fundamentowych do stanu pod klucz nie przekracza 100 dni.

 

Do pobrania wizualizacja umożliwiająca spacer wewnątrz i na zewnątrz budynku. Pozwala zmieniać kolory i odcienie dowolnego elementu. Można włączyć aranżację wnętrza, wymiarowanie, zdjąć dach oraz piętro. Zobaczymy też dom w odbiciu lustrzanym. Wizualizację ściągniemy przez klikniecie na zdjęcie obok i zapisanie na dysku. Otrzymają Państwo narzędzie, które będzie przydatne do efektywnego dobrania kolorystyki oraz rozkładu pomieszczeń.

 

Pobierz plik:  Wizualizacja Filip 3D

 

Zalety domu

Dom Filip to wygodny, ładnie komponujący się z otoczeniem domek, który można usytuować na niewielkiej działce. Dzięki przemyślanej elewacji, detalom wykończenia i prostej, symetrycznej bryle dom bez wątpienia przypadnie do gustu osobom szanującym prostotę i elegancję. Dzięki dobrze dobranym proporcjom i funkcjonalnemu układowi wnętrza, ten niewielki z pozoru dom, pozwoli wygodnie zamieszkać pięcio- a nawet sześcioosobowej rodzinie. Dużą przestrzeń dzienną na parterze tworzy hol, klatka schodowa zaprojektowana obok wejścia, salon, kuchnia, dwie sypialnie i funkcjonalna dostępna z holu łazienka. Poddasze domu to wygodna przestrzeń nocna składająca się z dużych sypialni i łazienki.

Atutem domu jest możliwość realizacji budowy w dwóch etapach. W pierwszym powstaje wygodne, trzypokojowe mieszkanie na parterze, w drugim po dobudowaniu schodów, na poddaszu dom powiększa się o trzy dodatkowe sypialnie.

Projekt domu jednorodzinnego dostępny także w wersji lustrzanego odbicia, z garażem lub wiatą.

Zestawienie pomieszczeń domu „Filip”
  
PARTER
m2
1. Sień 4,38
2. Kuchnia 8,49
3. Łazienka 6,39
4. Pokój dzienny 17,93
5. Hol 7,43
6. Pokój 12,69
7. Pokój 12,69
8. Schody 4,78
 
Razem
74,78

 
  PODDASZE
m2
1. Pokój 12,72
2. Pokój 13,78
3. Pokój 21,29
4. Hol 5,48
5. Łazienka 4,73
 
Razem
58,00

Zobacz galerię domu „Filip”

ikono.pl - strony internetowe